SMART KITCHEN

אודות קונספט SMART KITCHEN

ההגדרה המחודשת של חלוקת החללים בבית וחיבור המטבח עם חלל המגורים, מכתיבה מציאות המאלצת אותנו להתפשר על גודלו ועיצובו של המטבח – אך עדיין כולנו חולמים על מטבח גדול, מרשים ומרווח שגם יהיה נוח לעבוד בו וגם נתגאה להראות אותו.חברת אביבי מטבחים, מהמובילות בארץ בתחום תכנון ועיצוב מטבחים והמייצרת מטבחים למעלה מ50- שנה, הבינה את מורכבות הנושא והגתה את רעיון ה- SMART KITCHEN – קולקציית מטבחים חכמים ופונקציונליים, בעיצוב עכשווי, המנצלת בצורה חכמה את שטח החלל הנתון, ונותנת מענה של פתרונות עבודה ואחסון, תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל ומותאמת גם לחללים קטנים.

הקולקציה מושתתת על מספר תובנות: חסכון – ניצול חכם של שטחי אחסון מבוזבזים דינמיות – אפשרויות חכמות להגדלת שטחי העבודה והאכילה חדשנות – שימוש בחומרים מתקדמים ומוצרים מתוחכמים עיצוב נקי – הסתרה של כלי מטבח ומוצרי חשמל התאמה – אפשרות לתכנון המטבח בגדלים שונים מבלי לפגוע בעיצוב הבסיסי.

פה תוכלו להתרשם מקולקציית המטבחים החדשה, בליווי הסברים והדגמות, וליישם אותם, בעזרתנו, במטבח שלכם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מאולמות התצוגה הפזורים בארץ.

SMART KITCHEN

המטבח החכם של אביבי מטבחים.אביבי מטבחים גאה להציג את הדור הבא של המטבחים!SMART KITCHEN 2 – לראשונה בישראל!מטבח המשלב מערכת טכנולוגית ייחודית כחלק אחיד ממשטח העבודה, ההופכת את חווית השימוש במטבח לקלה, נוחה וידידותית.

פתח דבר: הבית החכם

1. התפתחות התקשורת הסלולרית הביאה למהפכת ענק עולמית.
באמצע שנות ה 90- מכשירי הטלפון הסלולרי נכנסו לשימוש המוני וכיום הם בשימוש מרבית אזרחי העולם – שבעקבות כך הפך לכפר גלובלי קטן. קפיצת מדרגה משמעותית נרשמה ב- 2007 עם כניסתו של הטלפון החכם, אשר באמצעותו ניתן היה לייצר תקשורת קלה ומהירה יותר בין אנשים והסביבה שלנו, כגון לגלוש בקלות באינטרנט, להשתמש באפליקציות, לצלם ולהעביר תכנים, לפתח רשתות חברתיות ועוד. הצורך בשליטה מרחוק של פעולות יומיומיות קידם בין השאר פיתוח אפליקציות בנושא טכנולוגיית הבית החכם.

2. העולם מתקדם להיות ירוק יותר.
בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבות השמירה על הסביבה בה אנו חיים, ולשיקום נזקים שכבר נעשו, וזאת כדי לאפשר איכות חיים טובה, בהווה ובעתיד, למין האנושי על פני כדור הארץ. במסגרת מגמה כלל-עולמית זו גם נושא הבית הירוק זוכה לטיפול. כיום קיימת מודעות לחסכון באנרגיה ושימוש מופחת במכשירי החשמל הביתיים על ידי פתרונות של שליטה מבוקרת וניצול מיטבי של האנרגיה בבית. פתרונות אלו מיושמים בבית החכם.

3. הרצון של כולנו לפשט את חי היומיום.
כלכלת המאה ה 21- מציעה לנו אפשרות להיות יעילים יותר – בפחות שעות עבודה בפועל. התפתחות הקדמה הטכנולוגית מפשטתומבטלת במידת מה את ההשקעה בפעולות השיגרתיות המשעממות ועל ידי כך משדרגת את תרבות הפנאי ומאפשרת לנו לבלות זמן רב יותר בפיתוח תחביבים, מנוחה או בילוי בחיק המשפחה וחברים. פיתוח בית חכם שיעבוד עבורנו ויקל על הפעילות היומיומית הינו חלק חשוב ממגמה זו ונמצא בעליה בשנים האחרונות.

דור העתיד כבר כאן!

אביבי מטבחים היתה הראשונה בישראל שהציגה את הדור הבא של המטבחים! מטבח המשלב מערכת טכנולוגית ייחודית כחלק אחיד ממשטח העבודה, ההופכת את חווית השימוש במטבח לקלה, נוחה וידידותית.

במטבח החכם של אביבי הוטמעה מערכת Kisense – הראשונה מסוגה בעולם. בפיתוח חברת .MTTech מערכת פורצת דרך, שתוכננה במיוחד עבור הקולקציה ומצעידה את המטבח הביתי לדור העתיד.

מערכת אינטראקטיבית

המערכת האינטראקטיבית למשתמש מופעלת במגע בעזרת מסך המוטמע במשטח העבודה במטבח. המערכת נותנת מענה להרגלי השימוש של העובדים במטבח וכוללת בין היתר:

  • מערכת ניהול שיחה המאפשרת שיחות כדיבורית וסנכרון למכשירי הסלולר.
  • ברקוד מובנה המאפשר סריקת מוצרים ושליטה על ניהול מלאי, וניהול קניות מיידי.
  • מערכת שקילה מובנית בכל שטח פני התצוגה.
  • שליטה על מערכות שמע ואודיו במטבח.
  • תוכנת מתכונים אינטראקטיבית המדריכה ומלווה באופן חוויתי בהליך הבישול.
  • גלישה באינטרנט.
  • סנכרון עם מערכות בית חכם שונות.
  • שימוש במשחקים ועוד פיתוחים רבים.

אביבי מטבחים מתחייבת להמשיך לפתח ולהוביל השוק בחדשנות טכנולוגית.