אביבי מטבחים - פשוט להיות בקשר

חברת אביבי מטבחים מקדמת בשנים האחרונות מהפכת שירות ללקוח על מנת לייעל תהליכים בעזרת בחדשנות טכנולוגית. שיפור השירות והכנסת מגוון מוצרים חדשניים הופכים את הרכישה לידידותית יותר, מהירה יותר, שקופה יותר וחסכונית יותר.

אפליקצית

avivi smart & simple

בחוד החנית נצבת אפליקציית השירות. האפליקציה פורצת דרך וראשונה בתחומה בארץ. האפליקציה הינה היחידה מסוגה הקיימת כיום בשוק המטבחים. שימוש באפליקציה יעזור לכם לנהל בפשטות וביעילות את תהליך רכישת המטבח מתחילתו ועד סופו. בנוסף, תוכלו לצפות בהמון מידע רלוונטי על החברה ועל המטבחים שלנו כדי לעזור להם בקבלת ההחלטות.

באפליקציה ריכזנו את כל הדברים החשובים עבור הלקוחות כחלק מתהליך רכישת מטבח. האפליקציה תלווה אתכם בכל שלב ושלב בההליך הרכישה בשקיפות מלאה. החל מקביעת פגישות ויצירת קשר אישי עם המעצב או אנשי השירות, דרך קבלת טפסים ושליחתם בחזרה, קבלת התראות, יידוע על התקדמות המטבח, מדידות והתקנה בבית הלקוח, אישור תוכניות המטבח, בחירת מוצרים משלימים ועוד

למי האפליקציה מיועדת?

האפליקציה מיועדת לכל לקוח שנכנס לסניף ומעוניין ברכישת מטבח, אך מתמקדת בעיקר בלקוחות שמתכוננים להתחיל את תהליך הרכישה וקבעו פגישה עם מעצב. בנוסף, האפליקציה תעזור לשפר את השירות, לקצר תהליכים פנים ארגוניים ולייעל את זמן העבודה מול הלקוחות.

איך האפליקציה עובדת?

אין פשוט מזה! האפליקציה כבר קיימת בחנויות האפליקציות גם של אנדרואיד וגם של אפל וניתן להורידה משם. אבל גם צילום פשוט של הברקוד המצורף במצלמה של הסלולרי, תפתח ישירות את התחלת תהליך ההורדה של האפליקציה לנייד.
לצפייה בתנאי השימוש

בנוסף כחלק משיפור השירות נוספו מוצרי שירות נוספים ולהלן פירוט על 2 מהם:

שימוש בטכנולוגית NFC

הכנסנו לשימוש טכנולוגיה חדשה להעברת מידע בצורה מהירה ונוחה העובדת על ידי הצמדת מכשיר הסלולרי למדבקת ה- NFC.

המדבקה מוצמדת גם למטבחים ומוצרי חשמל בתצוגה וגם למטבחים המותקנים בבית הלקוח ובכך מאפשרת לכלל הלקוחות והעובדים גישה ישירה ומהירה לקבלת פרטי המוצר ומידע רלוונטי אחר.

שירות ב-whatsapp

הטמענו מערכת למשלוח הודעות ווטסאפ בין לקוחות אביבי לאנשי השרות והסניפים. כחלק ממערך זה, תאומי התקנות מתבצעות בצורה ממוחשבת דרך מערכת הווטסאפ ללא צורך בשיחת טלפון. הפעלנו נציג צ׳אט אונליין בשעות הפעילות ובוט חכם שייתן מענה מחוץ לשעות הפעילות ובכך יש מענה ללקוח 24 שעות ביממה. כל זה מאפשר ללקוח לקבל תשובות מיידיות וללא המתנה לנציג שרות. לחצו לשירות בווטסאפ