אודות אביבי מטבחים

יצחק אביבי

את חברת אביבי מטבחים הקים, לפני למעלה מ-5 עשורים, יצחק אביבי, אחרי שבמשך שנים ארוכות עבד כנגר מקצועי במקומות שונים ולאחר מכן בנגריה מצליחה שהקים שעסקה בייצור פתרונות נגרות לכל הבית. כשהיה בן 13 בלבד הוא בנה את המטבח הראשון שלו. שנים לאחר מכן, בשנת 1995 הקים במו ידיו את חברת אביבי מטבחים. תחילה הוקם המפעל בחולון ובהמשך הוקם מפעל נוסף בכרמיאל. במקביל לצמיחתה המהירה של החברה הוחלף המפעל בחולון במפעל חדש בבני דרום שהינו אחד המפעלים הטכנולוגיים מהמתקדמים והמשוכללים בתחומו בישראל ונוספו אולמות התצוגה המפוארים הפזורים ברחבי הארץ. כיום יצחק אביבי הוא יו״ר והבעלים של קבוצת אביבי, כאשר צביה אישתו וילדיו יוני ואסתי ממלאים תפקידים אסטרטגיים בחברה. לדברי יצחק ״למרות שאביבי היא אחת מחברות המטבחים הגדולה והמובילה בשוק היא תמיד תשמור על הנאמנות שלה ללקוחות, לתחושה האישית ולמשפחתיות, כי בשביל להמשיך לגדול ולצמוח, צריך תמיד לזכור מהיכן הגעת״.

אביבי מטבחים הינה החברה המובילה את ענף המטבחים בישראל. משך יותר מחמישה עשורים שותפה חברת אביבי מטבחים ביחד עם לקוחותיה בהטבעת חותם אישי על לב לבו של הבית, המקום בו תחושות ורגשות מקבלים את הטעם והריח המיוחדים להם, המקום בו מתעצבות חוויות ונרקמים זכרונות – המטבח.

אביבי מטבחים מייצרת למעלה מ- 12,000 מטבחים בשנה, על ידי 500 אנשי מקצוע מהטובים בשוק, החל ממעצבים ועובדי מטה ועד צוות מקצועי של עובדי ייצור ותפעול.

החברה הוקמה על ידי יצחק אביבי, המייסד והבעלים, שהתחיל בגיל 13 כנגר עצמאי שעיצב והרכיב מטבחים איכותיים ועם השנים פתח את החברה והביא אותה למקומה כיום. כאשר צביה אישתו וילדיו יוני ואסתי ממלאים תפקידים אסטרטגיים בחברה.

באביבי מטבחים תרגישו בבית, בכל אחד מששת אולמות התצוגה המרשימים הפזורים לאורכה של הארץ צוות המעצבים המקצועי שלנו ישמח להיות שותף בעיצוב המטבח שלכם ולתת את המענה הטוב ביותר לטעמכם, העדפותיכם, חלל המטבח והתקציב העומדים לרשותכם. הקו המוביל את מטבחי המותג הוא ה- SMART KITCHEN, קולקציית מטבחים חכמים ופונקציונליים, בעיצוב עכשווי, המנצלת בצורה חכמה את שטח החלל הנתון.

המערך הלוגיסטי של אביבי מטבחים מעניק מענה מקיף ומקצועי עד לגמר ההתקנה ואחריות של 8 שנים על המטבחים, ומערך השירות האדיב מהווה כתובת בכל שאלה או בעיה לכל אורך הדרך. בנוסף, מחלקת קשרי האדריכלים ומעצבי פנים מלווה ומסייעת לאנשי המקצוע במציאת הפתרונות המתאימים להם וללקוחותיהם. ומחלקת הקבלנים נותנת שירות אישי לאנשי המקצוע בפרוייקטים הנדל״ניים.

כהשלמה לחווית הקניה אנו שמחים להציע ללקוחותינו פתרון כולל של ״טוטל דיזיין״ ולרכוש דרכנו גם מגוון רחב של מוצרים משלימים למטבח במחירים אטרקטיביים ובלעדיים – כדי ליצור ללקוחות את חווית המטבח המושלם, החל ממשטחי שיש ועד מוצרי חשמל למטבח – מוצרים אשר יספקו את המעטפת המלאה לחלל המטבח.

לחברת אביבי מטבחים שני מפעלים המעסיקים למעלה מ-250 עובדים מהמקצועיים ביותר בתחום. המפעל הדרומי בבני דרום (אשדוד) מהגדולים והמשוכללים בארץ, המשתרע על שטח של כ-20 דונם ובו אולם תצוגה המשקיף על תהליך העבודה, מהווה את המרכז הלוגיסטי של החברה, והמפעל הצפוני בכרמיאל, המשתרע על כ-1,500 מ”ר ומייצג את ה׳אני מאמין׳ הירוק שלנו. המפעלים מצויידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם המאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופים (ISO 9001), שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ביותר ושמירה קפדנית על הסביבה. קו הייצור החדשני מאפשר ללקוחותינו לקבל תוצר טכנולוגי חדשני שנבנה והורכב בהרבה אהבה.

חברת אביבי מטבחים מקדמת בשנים האחרונות מהפכת שירות ללקוח על מנת לייעל תהליכים בעזרת בחדשנות טכנולוגית – בטלפון, בווטסאפ, בדיגיטל, בסושיאל וכמובן באפליקציית השירות הייחודית ופורצת הדרך- AVIVI SMART & SIMPLE שיפור השירות והכנסת מגוון מוצרים חדשניים הופכים את הרכישה ללקוח לידידותית יותר, מהירה יותר, שקופה יותר וחסכונית יותר.

אביבי מטבחים נהנית מתנופת התרחבות מתמדת. החברה מספקת את עילית המטבחים הביתיים לחברות הבנייה הגדולות בישראל: אפריקה ישראל, תדהר, דניה סיבוס, אזורים, מנרב, מצלוואי, שיכון ובינוי, גינדי, בונה התיכון, מליבו, נווה גד, צרפתי, דלק נדל”ן, פלסים, צ.לנדאו, זילברמינץ ומגוון פרויקטים נוספים בארץ ובעולם. בנוסף, עתידה להמשיך ולפתוח אולמות תצוגה ומכירה נוספות ברחבי הארץ, מבלי לאבד את האווירה החמה והמשפחתית המאפיינת אותה.

אנו בטוחים כי הבחירה באביבי מטבחים תסב לכם הנאה וביטחון לשנים ארוכות, ומזמינים אתכם להצטרף למסורת של 50 שנות עיצוב מטבחים ותכנן, יחד איתנו, את חוויות המחר שלכם.

אודות המפעל

לחברת אביבי מטבחים שני מפעלים המעסיקים למעלה מ-250 עובדים מהמקצועיים ביותר בתחום. המפעל הדרומי בבני דרום (אשדוד) מהגדולים והמשוכללים בארץ, המשתרע על שטח של כ-20 דונם ובו אולם תצוגה המשקיף על תהליך העבודה, מהווה את המרכז הלוגיסטי של החברה, והמפעל הצפוני בכרמיאל, משתרע על כ-1,500 מ”ר ומייצג את ה”אני מאמין” הירוק שלנו. המפעלים מצויידים במיטב המיכון הטכנולוגי מהמתקדמים בעולם המאפשר להגיע לרמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך הקפדה על תהליכי ייצור ירוקים בטכנולוגיה מתקדמת, שיטות ותקנים אירופים (9001 ISO), שימוש בחומרי גלם ופרזול איכותיים ביותר ושמירה קפדנית על הסביבה. קו הייצור החדשני מאפשר ללקוחותינו לקבל תוצר טכנולוגי חדשני שנבנה והורכב בהרבה אהבה.